Separ Plastik

Separ Plastik

Istiklal Mah. Fevzi Cakmak Cad. 361 Sok. No32 Kırac/esenyurt Istanbul Turkiyehttp://www.separplastik.com Beylikdüzü, İstanbul
Online
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Separ Plastik
Mert Bal
Istiklal Mah. Fevzi Cakmak Cad. 361 Sok. No32 Kırac/esenyurt Istanbul Turkiyehttp://www.separplastik.com
Beylikdüzü , İstanbul
Firmamız Separ Plastik, Sektörde Uzun Yıllardır Edindiği Deneyim, Etik Değerler Ve Müşteri Memnuniyeti Anlayışıyla Plastik Sektöründeki Faaliyetlerini Istanbul Kıraç Da, Kurulu Olduğu Yaklaşık 8000 M2 Lik Kapalı Alanda Sürdürmektedir.

Separ Plastik Hakkında

Firmamız Separ Plastik, sektörde uzun yıllardır edindiği deneyim, etik değerler ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla plastik sektöründeki faaliyetlerini Istanbul Kıraç da, kurulu olduğu yaklaşık 8000 m2 lik kapalı alanda sürdürmektedir. Günün teknolojik yeniliklerini yakından takip ederek gıda, reklam, otomotiv, beyaz eşya, botanik, paketleme ve diğer birçok sektörden bünyesinde thermoform hatları bulunan firmalara plastik levha, PS Levha (Polistren), PP Levha (Polipropilen), ABS levha, PS bobin, PP Bobin, ABS Bobin üreterek hizmet vermektedir.

Separ Plastik hem geri dönüşüm, hem de üretim alanında faaliyete olduğundan en uygun maliyetle üretimini yapabilmekte ve müşterilerine piyasadaki en avantajlı fiyatlara ürün sunabilmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler çevre ve insan sağlığı dikkate alınarak ve kesinlikle zararlı maddeler içermeyen ham maddelerden üretilmektedir. Ürünlerimizin thermoform proseslerine en uygun şekilde üretildiğinden emin olmak için kendi thermofom ünitelerimizde test etmekte ve ürettiğimiz ruloları kendi bünyemizde de kullanmaktayız. 
İstikrarlı olarak büyümeye devam eden firmamız giderek büyüyen üretim hatları ve artan kapasitesi ile ilgili her sektörden müşterilerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede ve sorumluluk bilincindedir. 
Dinamik ve rekabetçi plastik sektöründe uzun soluklu olabilmek için sonuç odaklı, değişim ve gelişime önem veren, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutan bir üreticiyle çalışmak son derece önemlidir. Bu bağlamda Separ Plastik, kurmuş olduğu üretim altyapısı, sahip olduğu değerler ve deneyimle daima hizmetinizdedir

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:30
Cumartesi 09:00 - 14:30
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016