NAKSAN PLASTİK VE ENERJİ SAN.TİC. A.Ş.

Naksan Plastik Ve Enerji San.tic. A.ş.

1. Organizesanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde No:13 Sehitkamil, Gaziantep
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Naksan Plastik Ve Enerji San.tic. A.ş.
Hüseyin Nakiboğlu
1. Organizesanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde No:13
Sehitkamil , Gaziantep
Yaşamın Olduğu Her Yerdeyiz. Ürünlerimiz, Flexible Ambalaj, Strech Film, Shrink Palet Örtüsü, Ambalaj Filmleri, Taşıma Poşetleri Ve Market Ürünleridir.

Naksan Plastik Ve Enerji San.tic. A.ş. Hakkında

1979 yılında halen faaliyetlerini sürdürdüğü plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan Naksan Plastik, şuan 300.000 m2′si kapalı alan olmak üzere, toplam 400.000 m2′de üretimine devam etmektedir.

Sanayi, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi konumuyla sektöre öncülük eden Naksan Plastik, çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sürdürmeyi prensip edinmiştir.

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, pek çok şirketin en önemli tedarikçisi olan Naksan Plastik, operasyonunu yalnızca üretim değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışıyla verecek şekilde organize etmiştir. 1995 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük ilk 500 şirketi arasında yer alan Naksan Plastik, 2011 yılında 128. sırada yer almıştır. Naksan Plastik İSO verilerine göre Türkiye’nin en büyük 500 sanayici kuruluşu listesindeki 300 firmanın da tedarikçisi konumundadır.

Naksan Plastik, EASD (Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği) üyeleri arasında ilk sıradadır. Üretim kapasitesi olarak Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Naksan Plastik, Avrupa genelinde ise ilk üç arasında yer almaktadır.

Çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütün sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinen Naksan, bir Çevko üyesidir. Kurulduğu yıldan bu yana, kendi geri dönüşümünü yapan çevre dostu şirket, 2006 yılında, doğada kısa sürede çözülen “Biodegradable” ürünleri ile “Altın Ambalaj” ödülüne layık görülmüştür.

Naksan çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütüm sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Kurulduğu yıldan bu yana, kendi geri dönüşümünü yapan çevre dostu bir kuruluştur. 2012 yılında ASD’nin Ambalaj Yarışmasında “Parlak Koruma” isimli yenilikçi ürünü ile “Altın Ambalaj Ödülü” ve “Parlak Dönüşümlü” yenilikçi ürünü ile de Yetkinlik ödülü kazanmıştır.

Naksan Plastik, bulunduğu konumun verdiği sorumlulukla, çalışmalarını özveri, istikrar ve kararlılıkla yürütmektedir

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016