Çetin Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Çetin Plastik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Mehmet Akif Ersoy Mah. Kovanlik Caddesi No:5 Arnavutköy, İstanbul
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Çetin Plastik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Ali Çetin
Mehmet Akif Ersoy Mah. Kovanlik Caddesi No:5
Arnavutköy , İstanbul
1988 Yılında Temizlik Gereçleri Üretim Ve Pazarlamasına Başlayan Firmamız Yıllardır Ürettiği Kaliteli Ürünlerle, Piyasada Ürün Kalitesine Ve Müşteri Memnuniyetine Önem Vermektedir.

Çetin Plastik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında

 Sorumluluk sahibi bilinçli bir üretici olarak, ürünlerimizi standardize ederek TSE tarafından TSEK  belgelerimiz alınmıştır. Ürünlerimiz periyodik olarak TSE normları uygunluk testlerinden geçirilmektedir. Firmamız Aynı zamanda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilmektedir ve Bureau Veritas firması tarafından belgelendirilmiştir. Ürünlerimiz uluslararası gözetim firmalarınca düzenlenen Reach pass, cadmium free ve skin contact gibi sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerinden başarıyla geçmektedir.

 Firmamız yurtdışında da uzun yıllardır Ambiente, Hong Kong, Canton gibi önemli sektörel fuarlara katılmaktadır. Fuar ve diğer tanıtım çalışmalarımızın sonucu olarak şu anda ürünlerimizi 45 ülkeye ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları ABD, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Avusturya, Fransa, İsrail, Portekiz, Arjantin, Filipinler, Yunanistan, Ukrayna, Rusya şeklinde sıralanabilir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016