Starflot Plastik Dış Tic. A.Ş.

Starflot Plastik Dış Tic. A.ş.

Firuzköy Yolu Üzeri Bağlarici Cad. No:103 Avcilar, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Starflot Plastik Dış Tic. A.ş.
Firuzköy Yolu Üzeri Bağlarici Cad. No:103
Avcilar , İstanbul
İş Alanları

Kimyasallar ve Hammadde

Şirketimiz Ülkemizde Plastik Sektörünün Gelişmeye Başlamasına Paralel Olarak 1990 Senesinde Faaliyet Konusunu Ve Ünvanını Değiştirerek Hammadde İthalatına Başlamıştır

Starflot Plastik Dış Tic. A.ş. Hakkında

Polietilen, Polipropilen, Pvc ve Polistiren ithalatı yaparak piyasanın birçok kalemde hammadde ihtiyacını karşılamıştır. Uzun bir dönemden sonra, dünyada ve ülkemizde kullanımı en yaygın plastik hammaddesi olan; Polipropilen üzerine yoğunlaşarak konumunda lider pozisyona gelmiştir. 

Ülkemizin; yegane plastik hammadde üreticisi Petkim Petrokimya Holding A.Ş.’nin yetersiz kalması sonucunda bu açığı karşılamak amacıyla yola çıkan Starflot Plastik Dış Tic. A.Ş. yüksek miktarlarda Polipropilen ithalatı yaparak ülkemizdeki hammadde ihtiyacına cevap vermektedir. RUSYA VE TÜRKİ CUMHURİYETLER başta olmak üzere düzenli olarak yapılan ithalatlara ek olarak ÇEŞİTLİ AVRUPA ÜLKELERİ, ORTADOĞU, Amerika ve zaman zaman Uzakdoğudan da pozisyon ve piyasa şartlarına göre hammadde ithal edilmektedir. Global dünyanın hızla değişen şartlarına ayak uyduran Starflot üreticilerle direk temas halinde olup, tecrübesi ve kurumsal firma anlayışı ile uluslararası pazarda saygın bir oyuncu olarak yerini almıştır. Piyasanın her koşulunda büyük stok kapasitesi ve her çeşit Polipropilen’i hazırda bulundurarak, müşterilere en iyi ve en kaliteli hizmet sunulmaktadır. Satışlarımız genel olarak Avcılardaki idare binasının da bulunduğu 7000 m2’lik tamamı kapalı kendi depolarımızdan yapılmaktadır. Amacı satış ve satış sonrası %100 müşteri memnuniyeti olan firmamız, dürüstlük ve sağlamlığı kendine ilke edinerek bu doğrultuda verdiği her sözü yerine getirmiş, gerek müşteri portföyü, gerekse bankalar nezdinde büyük bir krediye sahip olmuştur. Günümüzde her satıcının ithalatçı olarak geçtiği hammadde piyasasında, gerçek ithalatçı olarak ilk elden verdiği ithal hammaddelerde en iyi fiyat, sorunsuz teslimat ve süreklilik sağlayarak lider konumunu ve prestijini açıkça ortaya koymaktadır. Hammadde ürünlerine Polietilen’i de ekleyip aynı şartlarla getirmeye başlayan firmamız, her iki kalemde de ülkemiz ihtiyacını karşılayarak pazarda büyük pay sahibi olmaya devam edecektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016