Saydaş Plastik Metal Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti.

Saydaş Plastik Metal Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti.

Şekerpınar Mah. Çiğdem Sk. No : 3 Çayırova, Kocaeli
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Saydaş Plastik Metal Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti.
Şekerpınar Mah. Çiğdem Sk. No : 3
Çayırova , Kocaeli
İş Alanları

Hurda ve Geri Dönüşüm

1978 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Saydaş Plastik Tuzla Deri Osb\'de Kurulan İlk Tesisinden Sonra Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesinde Açtığı İki Fabrikasında Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Saydaş Plastik Metal Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Kurulduğu günden bu yana sektörü yakından takip eden, gelişime açık, Saydaş Plastik 'Eski Ambalajlara Yeni Hayat' sloganıyla yola çıktı.
 
Günümüze kadar geçen zaman zarfında kendi içinde organizasyonel yapısını oluşturdu, araç filosunu büyüttü, teknolojiyle paralel sürekli yenilediği, üretimde kullandığı makineleri ile ürün ve hizmet kalitesini geliştirdi.

Ar-ge çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini arttırırken, kendi içinde geliştirdiği sistemlerle müşterilerine sunduğu hizmette, kaliteyi arttırdı.
 
T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığından endüstriyel atık ve ambalajların geri dönüştürülmesine ait lisans belgesini de alarak, bilinçli bir şekilde kimyasal olarak zararlı kabul edilen ambalajları, geri dönüşüm tesislerinde, yeniden kullanılabilir hale getirmeye başladı. Bu sayede tüm kuruluşlar, yönetmeliklere uygun olan kullanılmış ambalajlarını Saydaş Plastik verebilmektedir.
 
2016 Yılında Tuzla Deri Organize Sanayi şubesindeki hizmetini sonlandırarak, daha modern imkanları ve uzman kadrosuyla, Marmara Geri Dönüşümcüler sitesinde ki şubesine ek olarak, aynı site içinde yönetim bölümünün de yer aldığı yeni fabrikasını hizmete sunmaya başlamıştır.
 
İlk günden bugüne sunduğu ürün ve hizmet kalitesi sayesinde sektörde önemli bir yer edinen Saydaş Plastik, sürekli ve kendini yenileyen çevreci ve doğa dostu hizmetleri sayesinde sektörde öncü ve köklü bir firmadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016