PAN PEN GÜLOĞLU PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pan Pen Güloğlu Plastik San.tic.ltd.şti.

660 Sokak No: 4 Şirinyer Buca, İzmir
Vitrin
Mesaj Gönder
Reklam Adı
İnşaat Yan Sanayi Ürünlerinde Plastik Sektörünün Önde Gelen Kuruluşlarından Biri Olan Firmamız 40 Yılı Aşkın Deneyimini 2005 Yılında Girdiği Ambalaj Sektörüne Aktararak Kısa Zamanda Bu Sektörde De Bölgesinde Lider Olmayı Başarmıştır.

Pan Pen Güloğlu Plastik San.tic.ltd.şti. Hakkında

GÜLOĞLU TİCARET Seracettin Güloğlu tarafından 1975 yılında kurulmuş olup, sektöre Teneke Baca Armatürü ve Soba malzemeleri imalatı ile başlamıştır. Kuruluşundan 1987 yılına kadar bu ürünlerin imalatına devam etmiştir. 1987 yılından sonra Teneke Baca Armatürü ve Soba malzemeleri imalatçılığını bırakıp, gelecekte plastiğin her türlü sanayi dalına gireceğini ön görerek plastik sektüründe kalitesini koruyarak ilerleyen Güloğlu Ticaret 1989 yılında Banyo &Wc Panjur Pencere sistemlerini parçalı kasa olmak üzere imalatına eklemiştir.

Firma 1996 yılında tamamen plastik sektörüne geçerek GÜLOĞLU PLASTİK ismini almıştır. PAN-PEN markası ile Türkiye’de bir ilke daha imza atan firma hazır Panjur & Pencere imalatına geçmiştir. Firma 2005 yılında PAN-PEN GÜLOĞLU PLASTİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Şirketini kurarak sanayinin değişen ve gelişen teknik ihtiyaçları doğrultusunda tüm sektörlere satış öncesi ve sonrası teknik hizmet veren AR-GE konusunda deneyimli ekibi ile Tire Organize Sanayi bölgesinde 10.000 m2’lik fabrikasında plastik kasa üretimine başlamıştır. Dünya üzerindeki son teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli devinim içersinde olan firma, kısa sürede ürettiği çözümler ile haklı başarılara imza atmıştır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016