PAGÇEV Ekibi İstanbul Maratonu’na Katıldı

PAGÇEV bu yıl LÖSEV için koştu.

 

Eğitim, çevre ve geri dönüşüm misyonuyla projeler gerçekleştiren PAGÇEV, sanayici, öğrenci ve çevrecilerden oluşan ekibiyle İstanbul Maratonu’na katıldı. Bu yıl LÖSEV için maratonu koşan PAGÇEV, lösemi ile mücadele eden minikler için bağış topladı.

 

Türkiye’nin ambalaj atıkları yetkilendirilmiş kuruluşu PAGÇEV (PAGEV Geri Dönüşüm İşletmesi) sürdürülebilir bir çevre adına bir yandan ambalaj atıklarının geri dönüşümünü organize ederken, diğer yandan sosyal sorumluluk projelerinde aktif yer alıyor. PAGÇEV her yıl olduğu gibi bu yıl da sanayici, öğrenci ve çevrecilerden oluşan ekibiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen Vodafone 39. İstanbul Maratonu’ndaki yerini aldı. PAGÇEV ekibi bu yıl küçük bedenleri ile lösemi hastalığıyla mücadele eden çocuklara destek olmak amacıyla ter döktü. Sanayiciler, çevreciler, öğrenciler ve PAGÇEV çalışanlarının katıldığı ekip, maraton sırasında LÖSEV için bağış topladı.

PAGÇEV Genel Müdürü Yağmur Cengiz “Çevre Şehircilik Bakanlığımızın yetkilendirilmiş kuruluşu olarak bir yandan çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak adına ambalaj atıklarının geri dönüşümünü organize ediyor, diğer yandan da farklı sosyal sorumluluk projelerine katkı veriyoruz ve toplumsal gelişmişliğe destek olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda her yıl olduğu bu yılda sektör temsilcilerimiz, okullarımızda eğitim gören öğrencilerimiz ve tüm çevre dostlarımızla birlikte maratonu koştuk. Hatta bu yıl lösemi ile mücadele eden miniklerimiz için ter döktük ve bağış topladık. LÖSEV’e destek olabildiğimiz için mutluyuz. Farklı sosyal sorumluluk projeleriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016