Lüks Plastik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Lüks Plastik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Ortakoy Merkez Mahallesi Mor Menekşe Sokak No:3/2 Silivri, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Lüks Plastik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Burak Önder
Ortakoy Merkez Mahallesi Mor Menekşe Sokak No:3/2
Silivri , İstanbul
Lüks Plastik 1989 Yılından Günümüze Farklı Tasarımlı Ürünler Dizayn Etmekte Ve Bu Ürünleri Yüksek Kalite İle Üretmekte Olup, Dünya Da Brezilya’Dan İsveç’E, Rusya’Dan Güney Afrika’Ya, İspanya’Dan Kuveyt’E 81 Ülkede 5 Kıtada İhraç Etmektedir.

Lüks Plastik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

15000m2 kapalı alanda ileri teknoloji ve birinci sınıf hammadde ile üretim yapmakta olan, tamamı müşteri ve piyasa beklentileri doğrultusunda kaliteyi, en ekonomik fiyat, en kısa sürede ve en iyi hizmet ile müşterilerine sunmak hedefi ile üretim yapmaktadır. 

Firmamız, dünya standartları olarak kabul edilen ISO 9001 kalite güvencesinin yanı sıra ISO-14001 ve ISO-18001 kalite belgesine sahiptir. 

Ayrıca İngiltere’nin saygın NVA Quality Certificate Services Co. Limited tarafından verilen C€ General Products Safety belgesine de sahiptir. Bunun yanı sıra firmamız TÜV Rheinland, Intertek, SGS, Bureau Veritas gibi dünyaca saygın kuruluşlardan alınmış olan test ve de kalite raporlarına sahiptir. 

Üretimimizin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 14.12.2011 tarih ve G34-5022 sayılı izni ile gerçekleşmektedir. 

Lüks Plastik olarak vizyonumuz bugün olduğu gibi gelecekte de, ürün çeşitliliğimizi ve portföyümüzü genişleterek, pratik ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmak olacaktır. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016