GÜNGÖR PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN.TİC. A.Ş.

Güngör Plastik Ürünleri San.tic. A.ş.

Emek Mahallesi Esenşehir Caddesi No: 11 Sancaktepe, İstanbul
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Endüstriyel Ambalaj Sektöründe Uzun Yıllardır Liderliğini Sürdüren Güngör Plastik, 33+ Yılı Aşkın Deneyimin Verdiği Güçle Gelişerek, Üretime Ve Ülke Ekonomisine Hizmet Vermektedir.

Güngör Plastik Ürünleri San.tic. A.ş. Hakkında

Güngör Plastik İstanbul Sancaktepe’de 26.500 m² kapalı alanında, 150 Çalışanı ile başta kimya sektörü olmak üzere temizlik, kozmetik, petrokimya, boya, gıda ve ilaç sektörlerinde tedarikçiliğini sürdürmektedir.

Müşterilerinin büyük bir kısmı Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı üreticilerden oluşmakla birlikte 12 farklı ülkeye ihracatımız devam etmektedir. 10 adet kalite ve üretim sistemi sertifikasına sahiptir.

Geniş kapasiteli üretim tesislerinde kuvvetli bir teknolojik altyapı ile çalışan firmamız 25 adet şişirme üretim hattı ve 10 adet Plastik Enjeksiyon hattı ile yerli sanayinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. PAGEV, ISO, ITO, ASD, SEPA gibi kuruluşların da üyesi ve bazılarının aktif yönetiminde olan firmamız, kalitesini BRC, UN, LRQA-ISO 9001:2015 ve Tarım Köy işleri Bakanlığı Gıda Sicili-Üretim İzni ile belgelemektedir. Ürünlerinde tamamı ile birinci sınıf hammadde kullanan Güngör Plastik, tasarım konusunda da ayrıcalığını uzmanlaşmış ekibi ile ortaya koymaktadır.

Firmamız kendi gelişmesine ve büyümesine paralel olarak mensubu olduğu topluma eğitim başta olmak üzere birçok sosyal konuda faydalı olmayı, katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Başarılı öğrencilerin desteklenmesi, eğitim organizasyonlarına yardım ve 18 derslikli modern bir ilköğretim okulunun yaptırılarak MEB’e devri bunlardan birkaçıdır. Güngör Plastik Ürünleri toplumsal refahımızın gelişmesinde eğitim ve gençlerimizin uzmanlaşmasının çok önemli olduğu bilinciyle bu katkılarını gelecek zamanlarda da devam ettirecektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    bütün caılşan ları mükemeli çalışıyor özlik insan kaynaklar çok mükeme bir insadır

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016