GENERAL MAKİNA SAN. İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

General Makina San. İç Ve Dış Tic.ltd.şti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi 16. Blok No:1 İkitelli Başakşehir, İstanbul
Vitrin
Mesaj Gönder
Reklam Adı
General Makina San. İç Ve Dış Tic.ltd.şti.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi 16. Blok No:1 İkitelli
Başakşehir , İstanbul
Firmamız, Plastik Ve Metal Teknoloji Uygulamalarını Çağdaş Kalite Ve Verimlilik Düzeyinde Sunmaktadır.

General Makina San. İç Ve Dış Tic.ltd.şti. Hakkında

 

Alanlarında uzman, deneyimli, özverili, genç ve dinamik bir kadro oluşumudur.Avrupa, Japonya, Kore, Tayvan ve Çin üretimi olan ve kendilerini Dünya’ya kanıtlamış ünlü firmaların mümessilliğini yapmaktadır.

Plastik ve Metal teknoloji uygulamalarını çağdaş kalite ve verimlilik düzeyinde sunmaktadır. Doğru üretim tekniklerini tanıtan, kaliteli üretimi ön planda tutan, çözüm üreten ve kalıcı hizmet sunan bir anlayış içindedir. Araştırma – Geliştirme çalışmalarıyla dünya çapında gelişen teknolojiyi izleyen ve uygulayan bir işleve sahiptir. Günümüzün en modern çalışma ve üretim sistemlerini sunarken ; geleceğe yönelik çalışmalarıyla çağdaş üretime yön veren bir çalışma sistemi içindedir.

 

GENERAL Makina Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kadrosu müşterilerinin en yakın ve güvenilir yardımcısıdır. Satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleri en etkin biçimde yerine getirmektedir. Asgari üretim giderleriyle kaliteli üretim ve verimliliği ön planda tutmaktadır.

Temel ilkemiz ; dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır. Samimi işbirliği içinde en kısa sürede müşterilerimize çağdaş ve kalıcı çözüm üretmektedir.
Hedefimiz ; ülke sanayisinde sorumluluk ve risk içinde olan girişimcilerin başarılı olmasını, karlılık oranlarının artmasını, kalıcı olmalarını sağlamak ve yeni yatırımlara yönelmelerini desteklemektir.
Kuruluşumuz ; başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcıdır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016