Akyüz Plastik A.ş.

Akyüz Plastik A.ş.

Atatürk Sanayi Bölgesi Ömerli Mh. Hakkı İleri Cd. İhsan Gazi Sk. No : 48/ Arnavutköy, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Akyüz Plastik A.ş.
Murat Akyüz
Atatürk Sanayi Bölgesi Ömerli Mh. Hakkı İleri Cd. İhsan Gazi Sk. No : 48/
Arnavutköy , İstanbul
Akyüz Plastik A.ş.’Nin Ürünleri Ev Ürünlerinden Mutfak Ürünlerine, Bahçe Ürünlerinden Otel Ve Restoran Ürünlerine Kadar Geniş Bir Yelpazesi Dünyanın Bir Çok Yerinde Kullanılmaktadır.

Akyüz Plastik A.ş. Hakkında

40 yıla yakın süredir Akyüz Plastik San ve Tic A.Ş. inovatif, yüksek kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. 

1980 yılında kurulan Akyüz Plastik A.Ş. ürünlerinin %60 ‘ını ihraç etmektedir. Firmanın genel merkezi İstanbul’da olmakla birlikte 30 ‘dan fazla distribütörü aracılığıyla ürünleri dünya pazarına sunmaktadır. Bugün Favilla ve diğer markaları ile toptancı, perakendeci, yapı marketler, süpermarketler, hipermarketler aracılığı ile ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız dayanıklı ve inovatif ürün gamı ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Firmamız dünya etik standartları olan “BSCI” ve “Sedex 4 Pillar” standartlarında üretim yaparken “ISO 9001:2008” , “ISO 13485:2012” ve “ISO 22000:2005” Kalite Yönetim Standartartlarına sahiptir. Gıda güvenliği açısından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının denetiminden geçerken lokal otoriteler tarafından da denetimlerden geçmektedir. Amerikan gıda güvenliği standartlarından FDA onayını alan ürünlerimizle beraber Avrupa standartlarında ürün bazında onayını alan “Gıda Kontağında güvenilirlik” belgesi de almıştır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016